Герб України
ІГТМ НАН УКРАЇНИ
ІГТМ НАН УКРАЇНИ м. Дніпро
ІНСТИТУТ ГЕОТЕХНІЧНОЇ МЕХАНІКИ
імені М.С. ПОЛЯКОВА
Анемометр АПР-2

Нова прогресивна модель анемометра АПР-2 в 2013 році внесена до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки після успішного проведення Державних випробувань. Розробник і виробник ІГТМ НАН України (м.Дніпро) в 2014 році освоїв її серійне виробництво.

Нова модель анемометра АПР-2 відрізняється розширеним діапазоном вимірювань з 0,15 м/с, триразово підвищеною точністю і новою функцією вимірювань кількості повітря (дебіту) в гірничій виробці. В даний час це єдиний прилад серед вітчизняних, а також кращих зарубіжних анемометрів тахометричного типу, який за метрологічними та функціональними характеристикам повністю задовольняє вимогам Правил безпеки у вугільній промисловості.

Анемометр АПР-2 - результат спільної роботи двох Колективів ІГТМ НАН України та ТОВ НВФ "Екотехінвест", Росія, (www.ecotech-invest.ru), досягнутий ними на умовах взаємовигідного науково-технічного співробітництва, передбаченого Угодою від 1997 року. Анемометр АПР-2 внесений до Державних реєстрів засобів вимірювальної техніки України, Росії, Білорусі та Казахстану, в яких він визнаний основним засобом вимірювань.

Анемометр АПР-2 - загальновизнаний високоточний та надійний засіб вимірювань, призначений для контролю провітрювання шахт всіх категорій вибухонебезпечності, що підтверджується відгуками користувачів України, Росії, Білорусі та Казахстану.

Знак Держреєстру України

АНЕМОМЕТР ПЕРЕНОСНИЙ РУДНИКОВИЙ АПР-2

Призначення

  1. Вимірювання середньої швидкості і визначення кількості повітря в гірничих виробках шахт і рудників усіх категорій, в тому числі небезпечних за газом або пилом, газопроводах, тунелях метрополітенів, системах контролю вентиляції промислових підприємств і підприємств атомної енергетики. Рекомендується для укомплектування лабораторій з охорони праці підприємств та санепідемнагляду, тощо.
  2. Визначення середньої швидкості повітряного потоку за інтервал часу довільної тривалості від 10 до 999 с, поточне значення якого, виражене в секундах, безперервно відображається на цифровому індикаторі.
  3. Обчислення середньозваженого значення швидкості повітряного потоку, яке є більш точною величиною середньої швидкості за рахунок виконання ряду послідовних вимірювань. При цьому анемометр враховує тривалості всіх вимірювань, які можуть бути довільними.
  4. Визначення кількості повітря (дебіту) в гірничій виробці при вимірюванні швидкості його руху способами, прийнятими відповідно до "Керівництва з виробництва депресійних зйомок на вугільних шахтах".
  5. Безперервна робота протягом не менше 850 годин від одного комплекту вибухобезпечних елементів живлення типу А316, чим гарантовано забезпечується встановлений Держстандартом України весь міжповірочний інтервал 12 місяців в умовах експлуатації у вугільних шахт.

Вперше

  • Виконано вимоги "Правил безпеки у вугільних шахтах" в частині вимірювань особливо малих швидкостей повітряних потоків у гірських виробках, починаючи з 0,15 м/с.
  • Триразово підвищена точність вимірювань особливо малих швидкостей руху повітря.
  • Анемометр оснащений функцією визначення кількості дебіту повітря в гірничих виробках і трубопроводах.
  • Дозволяє вимірювати швидкість повітряного потоку у важкодоступних місцях на височені до п'яти метрів.
    

Зберегти і роздрукувати рекламний буклет

- Зберегти рекламний буклет

5 метров
Яндекс.Метрика