Герб України
ІГТМ НАН УКРАЇНИ
ІГТМ НАН УКРАЇНИ м. Дніпро
ІНСТИТУТ ГЕОТЕХНІЧНОЇ МЕХАНІКИ
імені М.С. ПОЛЯКОВА

Відгуки користувачів:

Шахта
Шахта "Білозерська"

17.11.2017 - Шахта "Білозерська"

Для вимірювання швидкості повітряного потоку в гірничих виробках на ТДВ "Шахта "Білозерська" з 2003 року експлуатуються анемометри переносні рудничні АПР-2 виробництва ІГТМ НАН України.

За час використання в умовах шахти "Білозерська" АПР-2 зарекомендував себе надійним, зручним в експлуатації приладом, що дозволяє швидко і з необхідною точністю проводити виміри швидкості повітря, оперативно вирішувати питання розподілу повітря у вентиляційній мережі. Анемометр АПР-2 володіє низьким енергоспоживанням, що забезпечує тривалу роботу без заміни джерел живлення.

Керівництво ТДВ "Шахта "Білозерська" висловлює зацікавленість в придбанні анемометрів з новими або розширеними функціями, наприклад можливістю виконання вимірів швидкості метано-повітряної суміші в трубопроводах дегазації і ізольованого відводу метану, можливістю вимірювань депресії вентиляційних споруд і ділянок гірничих виробок.

Шахта БілозерськаЗавантажити документ

2-й воєнизований гірничорятувальний загін
2-й воєнизований гірничорятувальний загін

06.04.2017 - 2-й воєнизований гірничорятувальний загін

У підрозділах і службах Другого воєнізованого гірничорятувального загону на оснащенні знаходиться 26 приладів для виміру швидкості повітря в шахті типу АПР-2.

Практичне застосування анемометрів АПР-2 в умовах ліквідації пожеж на вугільних шахтах довело їх надійність, мобільність, достатню точність вимірювань, що дозволяє оперативно виконувати необхідні виміри і управляти аварійним провітрюванням шахт.

Випуск нової модифікації анемометрів АПР-2 з точністю вимірювань від 0,15 м / с дозволить виконувати виміри відповідно до вимог НПАОП 10.0-1.01-10, підвищити якість профілактичної роботи ДВГРС в частині запобігання виникненню НС на підприємствах вугільної галузі.

2ВГРЗ розташований в зоні проведення АТО, у разі чого значна частина засобів вимірювання, яка необхідна для роботи служби депресійних, газових і теплових зйомок, залишилася на тимчасово неконтрольованій території. Тому 2ВГРЗ зацікавлений у придбанні нових вимірювальних приладів АПР-2 для доукомплектування підрозділів і служб згідно табеля оснащення.

2-й воєнизований гірничорятувальний загін відгук АПР-2Завантажити документ

8-й ВГРЗ
8-й воєнизований гірничорятувальний загін

01.07.2015 - 8-й воєнизований гірничорятувальний загін

У підрозділах 8 ВГРЗ в експлуатації перебувають анемометри АПР-2 у кількості 30 шт. Анемометри АПР-2 застосовуються для вимірювання середньої швидкості і визначення кількості повітря в гірничих виробках шахт і рудників усіх категорій, в тому числі небезпечних за газом або пилом.

За час більше 8 років, анемометри АПР-2 зарекомендували себе як прибори зручні в експлуатації, що мають високі точністні характеристики, що в свою чергу дозволяє швидко і правильно оцінювати стан провітрювання гірничих виробок при виборі аварійних вентиляційних режимів.

Відомо, що ІГТМ НАН України освоїв випуск нової модифікації анемометра АПР-2 з початком діапазону вимірювання 0,15 м / с і триразово підвищеною точністю вимірювань, що дозволяє контролювати витоки повітря у заперемичні виробки, згідно норм вимог Правил безпеки. Введення функції визначення витрати повітря безпосередньо під час заміру на реперних точках дозволяє оперативно вирішувати питання провітрювання гірничих виробок.

У разі додаткового фінансування, 8 ВГРЗ зацікавлене зробити заміну експлуатованих приладів на анемометри АПР-2 з новими функціональними можливостями.

Відгук 8-й ВГРЗЗавантажити документ

Державне підприємство "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" (ДП "СхідГЗК")
ДП "СхідГЗК"
Інгульська шахта

24.03.2015 - Інгульська шахта

Анемометри переносні рудничні АПР-2 експлуатуються на нашому підприємстві з 2004 р.

За час експлуатації анемометр зарекомендував себе як зручний, легкий і надійний в експлуатації прилад. Анемометр АПР-2 забезпечує виконання вимірювань в шахтних умовах, зручний в експлуатації і не вимагає особливого технічного обслуговування. Корпус приладу легкий і міцний, що оберігає його від пошкоджень. Дуже зручним при експлуатації є виведення всіх даних на індикатор і збереження результату вимірювань в пам'яті до наступного вимірювання.

ДП "СхідГЗК" Інгульська шахтаЗавантажити документ

ГП "Шахтоуправління "Південнодонбаське № 1"
ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське № 1"

19.03.2015 - ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське № 1"

ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське №1", згідно п.1 гл.5 р.VI "Правил безпеки у вугільних шахтах", по метану відноситься до надкатегорійних шахт, повітря гірничих виробок відрізняється підвищеним вмістом пилу і вологи.

Для вимірювань швидкості руху повітря в гірничих виробках ми тривалий час застосовуємо анемометр АПР-2, яких на балансі знаходиться 20 шт. За час експлуатації всі анемометри зарекомендували себе надійними приладами, які повністю відповідають заявленим технічним характеристикам.

Вважаємо, що підготовлена в ІГТМ НАН України до випуску нова модифікація анемометра АПР-2 з функцією розрахунку кількості повітря у вимірюваному перерізі гірничій виробці безпосередньо самим користувачем корисна, оскільки дозволяє оперативно отримувати відомості про стан вентиляції.

Наше підприємство зацікавлене в придбанні нової модифікації анемометра АПР-2 з функцією розрахункової кількості повітря. Його нові метрологічні властивості вперше дозволяють повністю виконати вимоги Правил безпеки в частині вимірювань швидкості повітряного потоку, починаючи з 0,15 м/с, при цьому точність вимірювань підвищена втричі, що дуже істотно.

Відгук ГП "Шахтоуправління "Південнодонбаське № 1"Завантажити документ

ПАТ Сумихімпром

16.02.2015 - ПАТ Сумихімпром

Прилад анемометр АПР-2 № 1497, виробником якого є ІГТМ НАН України, який знаходиться в експлуатації на ПАТ "СУМИХІМПРОМ", застосовується для вимірювання швидкості руху повітря у робочій зоні або робочих приміщеннях, під час атестації робочих місць.

Відгук ПАТ СумихімпромЗавантажити документ

ДТЕК Павлоградвугілля

02.02.2012 - "ДТЕК Павлоградвугілля"

Підприємство ПАТ ДТЕК Павлоrрадвугілля на підставі багаторічної успішної експлуатації анемометра переносного рудникового АПР-2 надає згоду на подовження терміну дії (безстроковий) з викладеними в технічних умовах ТУ У 10.1-05411357-001-2001 його технічними та експлуатаційними характеристиками.

Відгук ДТЕК ПавлоградвугілляЗавантажити документ

Криворізький національний університет

29.06.2006 - "Криворізький національний університет"

У відповідь на прохання КНУ: «щодо надання технічної допомоги й виділення анемометру типу АПР-2 для підготовки спеціалістів в галузі рудникової аерології та промислової вентиляції, проведення навчального процесу та науково-дослідних робіт» ІГТМ НАН України безкоштовно надав сучасний анемометр АПР-2, який відмінно зарекомендував себе на всіх підприємствах гірничої промисловості.

Запит на прибор від Криворізького національного унверситетуЗавантажити документ

ГХК Ровенькиантрацит

08.11.2001 - "ДХК Ровенькиантрацит"

На підприємствах ДХК "Ровенькиантрацит" в роботі знаходяться 13 приладів / електронних анемометрів АПР-2 /.

1. Дата придбання - 1998 рік

2. Прилади АПР-2 експлуатуються в умовах, що відповідають вимогам РЕ.

3. Час безвідмовної роботи при правильній експлуатації 3 роки.

4. Відмови в експлуатації приладу траплялися тільки при неправильній експлуатації елементів живлення і при експлуатації приладів в виробках з відносною вологістю понад 85%.

5. Перше технічні обслуговування - жовтень 2001 год.

6. Електронний прилад АПР-2 це технічно вище рівень, ніж анемометрів АСО-3, МС-13.

7. Наші побажання - розширити функціональні можливості приладу - для вимірювання тиску, температури і вологості рудникового повітря, що дозволить суттєво оновити застарілий парк контрольно-вимірювальних приладів і тим самим підвищити рівень безпеки і комфортності праці на підприємствах ДХК "Ровенькиантрацит".

Відгук ДХК Завантажити документ

Яндекс.Метрика ИГТМ НАН Украины, ГПall.biz