Герб України
ІГТМ НАН УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ГЕОТЕХНІЧНОЇ МЕХАНІКИ
імені М.С. ПОЛЯКОВА
Русская версияРусский Українська версіяУкраїнська

Виставки, нагороди, дипломи

Презентація мікроманометра МДР-6 в м. Бердянськ у 2019 році

Презентація нового серійного приладу микроманометра МДР-6 розробників анемометра АПР-2 на «XVII Науково-практичної конференції з охорони праці та промислової безпеки» присвяченій «Поліпшенню стану безпеки та гігієни праці в горнодобичной промисловості України, впровадженню положень Конференції Міжнародної організації праці №176 від 1995 року про безпеку та гігієну праці в шахтах», яка відбулася в м. Бердянську в 2019 році. Доповідач - відповідальний виконавець ІГТМ НАН України, М.М. Дудник, м Дніпро.

Участь ІГТМ в конференції Наукова весна

В рамках проведення восьмої Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених "Наукова весна" 26.04.2017р. науковий співробітник Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України (м. Дніпро) М.М. Дудник презентував удосконалену модель анемометра АПР-2 третьої модифікації та новий мікроманометр диференційний рудниковий МДР-6 для вимірювання аеродинамічних параметрів вугільних шахт.

Посилання: www.nmu.org.ua

Участь ІГТМ на форумі Innovation Market 2016

У період 22-24 листопада 2016 року Інститут геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України взяв участь в роботі Міжнародного форуму "Innovation Market" та Міжнародного Східноєвропейського форуму "Інноваційна економіка і наука" і освоїв програму підвищення кваліфікації з питань інноваційного розвитку базових галузей економіки України і країн ЄС.

Участь ІГТМ на виставці Mining Industry Expo 2016

У період 8-10 листопада 2016 року Інститут геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України приймав участь в міжнародній спеціалізованій виставці MINING INDUSTRY EXPO-2016.

Участь ІГТМ на виставці Hi-Tech Expo

У період 18-20 жовтня 2016 року Інститут геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України брав участь в IX міжнародній виставці "Hi-Tech Expo. Високі технології".

За активну участь, вагомі наукові розробки і сприяння розвитку науки ІГТМ НАН України нагороджений дипломом.

Участь ІГТМ на виставці Fihav

У період з 2 по 7 листопада 2015 року представники ІГТМ НАН України взяли участь у 33-й Міжнародній Гаванської виставці FIHAV.

FIHAV - це добре зарекомендувавший себе ярмарок, який проводиться щорічно, починаючи з 1983 року і за своєю значимістю входить в трійку найбільш успішних виставкових заходів у Латинській Америці.

Експозиція ярмарку характеризується широкою гамою товарів: дослідження та інновації, прогресивні технології і матеріали, прилади та обладнання, засоби попередження і ліквідації наслідків стихійних лих, оптика і електронні прилади, водоочисне обладнання, верстати, інжиніринг, машинобудування і термообробка, енергетика і гірнича справа, автомобілі - і суднобудування, залізничний транспорт, продукція хімічної промисловості, засоби зв'язку, холодильне обладнання, біотехнології і фармацевтика, медичні прилади інструменти засоби вимірювальної техніки і автоматика, товари народного споживання і т.д.

Участь ІГТМ в виставці Золота фортуна

Вітаємо головного технолога Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України (м Дніпро) ВИШНИЦЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ІВАНОВИЧА в зв'язку з присвоєнням міжнародної академією рейтингових технологій та соціології Диплома "ЗОЛОТА ФОРТУНА" та нагородженням медаллю "ТРУДОВА СЛАВА" за великий внесок в роботу з переоснащення гірничорудної промисловості України, Росії, Білорусі та Казахстану приладами нового технічного рівня:

АНЕМОМЕТР ПЕРЕНОСНИЙ РУДНИКОВИЙ АПР-2

Вручення нагороди відбулося 09 липня 2012 року в Київському міському Будинку вчителя

Премія Скочинського Веретеннику В.М.

Диплом №5(33) лауреату премії імені академіка О.О. Скочинського присуджено інженеру Веретеннику Віктору Миколайовичу за роботу: "Розробка і освоєння виробництва анемометра переносного рудникового АПР-2" засновниками премії імені академіка О.О. Скочинського рішенням від 11 вересня 1997 року, м. Москва, Росія.

ИГТМ НАН Украины, ГПall.biz