Герб України
ІГТМ НАН УКРАЇНИ
ІГТМ НАН УКРАЇНИ м. Дніпро
ІНСТИТУТ ГЕОТЕХНІЧНОЇ МЕХАНІКИ
імені М.С. ПОЛЯКОВА
Анемометр АПР-2

Підстави для видачі дозвільних документів

  1. Патент на промисловий зразок та авторські свідоцтва на вузли анемометра АПР-2.
  2. Право власності ІГТМ НАН України на розробку, виконану за бюджетні гроші, володіння оригіналами конструкторсько-технічної документації, повним комплектом робочих креслень і Технічними умовами ТУ У 10.1-05411357-001-2001 з усіма внесеними до них змінами, а також розробленими до них експлуатаційними документами.
  3. Сертифікат МакНДІ № 01С.45М і Сертифікат відповідності МакНДІ № UA1.068.0129529-10, видані ІГТМ НАН України на серійне виробництво анемометра АПР-2 з рівнем і видом вибухозахисту РВ та Іа.
  4. Наявність у ІГТМ НАН України атестованого Держстандартом виробничої дільниці, робочих еталонів, випробувального обладнання та умов, необхідних для проведення приймально-здавальних випробувань вимірювальної техніки та їх повірки (градуювання) під час випуску з виробництва.
  5. Позитивні результати періодичних Державних контрольних випробувань серійного анемометра АПР-2 , які ІГТМ НАН України, як виробник, для виконання норм Закону України "Про метрологію" і ДСТУ3400: 2006 "Державні випробування засобів вимірювальної техніки" зобов'язаний проводити кожні три роки.
Лист від ДП Укрметртестстандарт

Лист від Державного Підприємства "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів" (ДП "Укрметртестстандарт"), який підтверджує, що анемометр переносний рудниковий АПР-2 занесений до Державного реєстру за номером У1285-00 і може виготовлятися лише Інститутом геотехнічної механіки НАНУ, м. Дніпро, а також відповідає обов'язковим вимогам і затвердженому типу.
Посилання до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки України, в якому вказується підприємство виробник анемометра АПР-2:
www.ukrcsm.kiev.ua
Примітка - в полі Тип ЗВТ слід ввести абревіатуру: АПР-2

Анемометр АПР-2. Технічні умови. зміна №3

Анемометр переносний рудниковий. Технічні умови. Зміна №3 від 09.10.2013г., викликана черговою модифікацією анемометра з поліпшеними нормованими метрологічними характеристиками і новою функцією визначення кількості повітря в гірничих виробках.

Анемометр АПР-2. Технічні умови. Зміна №2

Анемометр переносний рудниковий. Технічні умови. Зміна №2 від 10.02.2012г., якими актуалізовано відповідність діючим стандартам.

 

Яндекс.Метрика ИГТМ НАН Украины, ГПall.biz Рейтинг@Mail.ru