Герб України
ІГТМ НАН УКРАЇНИ
ІГТМ НАН УКРАЇНИ м. Дніпро
ІНСТИТУТ ГЕОТЕХНІЧНОЇ МЕХАНІКИ
імені М.С. ПОЛЯКОВА

Підстави для видачі дозвільних документів

  1. Патент на промисловий зразок та авторські свідоцтва на вузли анемометра АПР-2.
  2. Право власності ІГТМ НАН України на розробку, виконану за бюджетні гроші, володіння оригіналами конструкторсько-технічної документації, повним комплектом робочих креслень і Технічними умовами ТУ У 10.1-05411357-001-2001 з усіма внесеними до них змінами, а також розробленими до них експлуатаційними документами.
  3. Сертифікат МакНДІ № 01С.45М і Сертифікат відповідності МакНДІ № UA1.068.0129529-10, видані ІГТМ НАН України на серійне виробництво анемометра АПР-2 з рівнем і видом вибухозахисту РВ та Іа.
  4. Наявність у ІГТМ НАН України атестованого Держстандартом виробничої дільниці, робочих еталонів, випробувального обладнання та умов, необхідних для проведення приймально-здавальних випробувань вимірювальної техніки та їх повірки (градуювання) під час випуску з виробництва.
  5. Позитивні результати періодичних Державних контрольних випробувань серійного анемометра АПР-2 , які ІГТМ НАН України, як виробник, для виконання норм Закону України "Про метрологію" і ДСТУ3400: 2006 "Державні випробування засобів вимірювальної техніки" зобов'язаний проводити кожні три роки.
Лист від ДП Укрметртестстандарт

Лист від Державного Підприємства "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів" (ДП "Укрметртестстандарт"), який підтверджує, що анемометр переносний рудниковий АПР-2 занесений до Державного реєстру за номером У1285-00 і може виготовлятися лише Інститутом геотехнічної механіки НАНУ, м. Дніпро, а також відповідає обов'язковим вимогам і затвердженому типу.
Посилання до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки України, в якому вказується підприємство виробник анемометра АПР-2:
www.ukrcsm.kiev.ua
Примітка - необхідно завантажити файл та в полі "Умовне позначення ЗВТ" слід використавши фільтр вибрати абревіатуру: АПР-2

Анемометр АПР-2. Технічні умови. зміна №3

Анемометр переносний рудниковий. Технічні умови. Зміна №3 від 09.10.2013г., викликана черговою модифікацією анемометра з поліпшеними нормованими метрологічними характеристиками і новою функцією визначення кількості повітря в гірничих виробках.

Анемометр АПР-2. Технічні умови. Зміна №2

Анемометр переносний рудниковий. Технічні умови. Зміна №2 від 10.02.2012г., якими актуалізовано відповідність діючим стандартам.

 

Яндекс.Метрика ИГТМ НАН Украины, ГПall.biz Рейтинг@Mail.ru